Prožijte nezapomenutelný večer s Českou alzheimerovskou společností a skvělou hudbou!

Již potřetí podpoří Michal Horáček a Lucie Výborná se svými hosty činnost České alzheimerovské společnosti v rámci benefičního koncertu Nezapomenutelný večer. Partnerem koncertu a také mediálním partnerem České alzheimerovské společnosti je Český rozhlas Radiožurnál. Koncert se uskuteční v unikátních prostorách Studia S1 v budově Českého rozhlasu v úterý 20. prosince 2016
od 19.30 hodin.

vecer-na-fb

Nezapomenutelné hudební zážitky zprostředkují excelentní houslistka Gabriela Demeterová, zpěvačka se sametovým hlasem Lenka Nová, zpěváci Ondřej Ruml a František Segrada, a také skvělý orchestr sólistů.

Finanční prostředky získané v průběhu večera podpoří poradenství pro osoby s Alzheimerovou chorobou nebo jinou formou demence a jejich rodiny. Poradenství je poskytováno bezplatně a ročně jej využije více než 2000 lidí.

Vstupenky na 3. benefiční koncert ČALS s názvem Nezapomenutelný večer v hodnotě 590 korun zakoupíte v e-shopu na webových stránkách alzheimer.cz.

Činnost České alzheimerovské společnosti můžete navíc podpořit i pomocí dárcovské SMS ve tvaru DMS PROTIDEMENCI na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, Česká alzheimerovská společnost obdrží 28,50 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Požadované položky jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>