Prohlášení Výkonného výboru pro řízení implementace Strategie reformy psychiatrické péče

Výkonný výbor upozorňuje, že v rámci reformy psychiatrie nevznikl žádný informační nástroj ke sdílení informací mezi zdravotní a sociální složkou v rámci multidisciplinárního týmu, ani žádnému informačnímu nástroji nebylo ze strany Výkonného výboru uděleno žádné doporučení nebo ověření funkčnosti či vhodnosti daného řešení pro účely reformy psychiatrie.

Své případné dotazy k tématu zasílejte na adresu deinstitucionalizace (zavináč) mzcr.cz

 

2 Komentáře

 • Posted 11.2.2018 at 15:27 | Permalink

  Informace je dost nesrozumitelná (pro běžného uživatele).
  Přibylová

  • Vanda Horná
   Posted 19.2.2018 at 13:40 | Permalink

   Vážená paní Přibylová,
   vyjádření vzniklo v reakci na dotazy směřované na Oddělení koncepcí a strategií Ministerstva zdravotnictví. Ředitelé přímo řízených organizací se setkali s nabídkou softwarového nástroje ke sdílení informací mezi zdravotní a sociální složkou v rámci multidisciplinárního týmu, u kterého bylo prezentováno, že vznikl v rámci přípravy reformy psychiatrické péče jako nástroj na její podporu. Vzhledem k tomu, že Ministerstvo zdravotnictví, pod které reforma psychiatrické péče spadá, se na žádné takové aktivitě nepodílelo, jsme tímto prohlášením uváděli informaci na správnou míru.
   S pozdravem
   Veronika Vojkovská
   Specialista komunikace

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Požadované položky jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>