Pozvánka na přednášku Richarda Weingartena, peer odborníka a lektora z USA

Srdečně Vás zveme na přednášku Richarda Weingartena, peer odborníka a lektora z USA.

V přednášce bude Richard Weingarten mluvit o své vlastní zkušenosti se zotavením a o tom, jak mu pomohly svépomocné skupiny. Následně bude mluvit o fungování služeb a svépomocných skupin, z nichž mnohé pomáhal vytvářet a zakládat, v USA a Brazílii.
richardw2
O Richardovi Weingartenovi:
Richard Weingarten je peer expert pocházející z New Haven, USA. Sám prochází zotavením z duševního onemocnění od roku 1986. V letech 1994-2009 pracoval jako oblastní ředitel pro záležitosti uživatelů psychiatrické péče na Connecticut Department of Mental Health and Addiction Services.
Podílel se na vytváření mnoha služeb a vzdělávacích programů vedených peer pracovníky. Od roku 2009 konzultuje a realizuje tréninky na mezinárodní úrovni (v Brazílii, Holandsku a Izraeli). Angažuje se v organizacích prosazujících peerství jako takové.
Je autorem knih na téma zotavení a peerství, které slouží k výuce na brazilských univerzitách. V Brazílii kromě mnoha tréninků na toto téma představil také program WRAP (Wellness Recovery Action Plan). Program WRAP vyučoval také v Holandsku.

Přednáška bude v anglickém jazyce, domlouváme možnost simultánního tlumočení.
VSTUP ZDARMA

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Požadované položky jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>