Přihlašování akcí do kampaně Týdny pro duševní zdraví 2019 zahájeno!

Již za měsíc, od 10. září do 10. října, se Iniciativa NA ROVINU, platforma Fokus ČR a mnoho dalších organizací a neformálních spolků opět zapojí do multižánrové osvětové kampani na podporu duševního zdraví  TÝDNY PRO DUŠEVNÍ ZDRAVÍ.

480x300-min

Tato destigmatizační  událost přibližuje široké veřejnosti témata spojená s duševním zdravím a přispívá ke zlepšení vnímání lidí s duševním onemocněním a jejich větší toleranci ve společnosti.
Čeká nás jubilejní 30. ročník a my věříme, že počtem i kvalitou pořádaných akcí TDZ 2019 předčí i ty minulé. Vloni jsme napočítali celkem 163 akcí ve 42 městech a podílelo se na nich 34 různých organizací!
V případě, že jste se zatím do společné kampaně nezapojili a nějaký inspirující program plánujete, neváhejte a zaregistrujte se na www.tdz.cz. Na webových stránkách jsou ke stažení i grafické materiály, bannery a logo kampaně.

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Požadované položky jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>