Výzva na odbornou stáž do zahraničí v rámci projektu „Podpora zavedení multidisciplinárního přístupu k duševně nemocným”.

Ministerstvo zdravotnictví České republiky vyhlašuje v rámci projektu „Podpora zavedení multidisciplinárního přístupu k duševně nemocným” výzvu na odbornou stáž do zahraničí. Cílem zahraniční stáže je podpoření sdílení dobré praxe v týmech využívajících multidisciplinární přístup. Program bude zaměřen jak na funkci a organizaci komunitních týmů, tak i na spolupráci a koordinaci  mezi jednotlivými segmenty celé sítě služeb v péči o duševní zdraví. Program bude taktéž zaměřen na spolupráci mezi formálními službami duševního zdraví a místní komunitou.  Obsahem stáže bude i aplikace principu recovery do běžné praxe.

  • Termín stáže: 3.11. – 7.11. 2019 (5 dní)
  • Počet účastníků: 10
  • Místo stáže: Rheinland-Pfalz (Německo)

Cílovou skupinou této stáže jsou zaměstnanci multidisciplinárních komunitních týmů (včetně CDZ) a reprezentanti spolupracujících organizací a orgánů (spádové lůžkové oddělení, ORP, kraj).

Uzávěrka pro přijímaní motivačních dopisů do výběrového řízení na zahraniční stáž je pátek 27. 9. 2019.

Více informací najdete v příloze.

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Požadované položky jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>